Toimumise aeg

12. oktoober - 27. oktoober 1968

Osalenud riigid

112

Osalenud sportlased

5531 (naisi 781)

Olümpialood 1992

Eestit külastas väliseestlane Helle Kiiss, kes andis olulise panuse ja aitas kaasa taasiseseisvunud Eesti esimese suveolümpiamängude delegatsiooni lähetamisele1992. aasta Barcelona olümpiamängudele.

ROK kinnitas 2024 olümpialinnaks Pariisi ja 2028 Los Angelese

Rahvusvaheline Olümpiakomitee otsustas täna, et 2024. aasta suveolümpiamängude korraldusõigused saab Pariis. Ühtlasi anti välja 2028. aasta suveolümpia korraldusõigused Los Angelesele.

EOK kuulutas välja tippsportlaste stipendiumikonkursi kõrg- või kutsehariduse omandamiseks

EOK kuulutab välja stipendiumikonkursi tippsportlastele kõrg- või kutsehariduse omandamiseks 2017/2018. õppeaasta sügissemestriks. Stipendiumi ülempiiri on tõstetud 1200 euroni semestris.

Tradehouse Noorsportlase Stipendium ootab taas tulevikutegijaid kandideerima

Algas kandideerimine Tradehouse Noorsportlase Stipendiumile, kokku antakse stipendiume välja 20 000 euro eest. Viie aasta jooksul on Tradehouse seega Eesti noorsportlastele stipendiumitena andnud 100 000 eurot.

EOK ja Kultuuriministeerium avasid töökohaspordikuu

Septembris tähistatakse EOK, Ühenduse Sport Kõigile ja Kultuuriministeeriumi eestvedamisel töökohaspordikuud, mille eesmärk on kutsuda inimesi üles töökohal või kolleegidega liikuma ning tööandjaid üles looma oma töötajatele liikumisvõimalusi.

Audentese Spordigümnaasiumis alustas kooliaastat 214 noorsportlast

Audentese Spordigümnaasiumis alustas tänasest õppetööd 214 noorsportlast, neist 164 Tallinnas ja 50 Otepää filiaalis. Tippsportlaste kasvulavaks oleva spordigümnaasiumi õpilaste seas on mitmeid juba rahvusvahelistel võistlustel tituleeritud sportlasi – olümpiafestivali medaliste ning tiitlivõistlustelt kõrgeid kohti võitnud noori.

Fotogalerii: EOK tähistas olümpiamedalistidega Kõrvemaal olümpiapäeva

EOK tähistas Sportland Kõrvemaa Rattamaratonil olümpiapäeva koos olümpiavõitja Gerd Kanteri ning olümpiahõbe- ja -pronksmedalisti, EOK asepresidendi Tõnu Tõnistega.

EOK kinnitas uued toetusesaajate nimekirjad

EOK tippspordikomisjon kinnitas olümpiaettevalmistuse programmist ning noorte saavutusspordi toetussüsteemist toetust saavate suvealade sportlaste ja treenerite uued nimekirjad, mis hakkavad kehtima 1. septembrist. Sealjuures kinnitati uus süsteem olümpiaettevalmistusprogrammi kuuluvate sportlaste treenerite toetamiseks ning laiendati toetust saavate treenerite ringi.

September on töökohaspordikuu

Septembris 2017 tähistatakse EOK, Kultuuriministeeriumi ja Ühenduse Sport Kõigile koostöös töökohaspordikuud. Kõik huvilised koos oma kolleegidega on oodatud esmaspäeval, 4. septembril kell 13 Telliskivi Loomelinnaku väljakul toimuvale avaüritusele „Sportlik lõunapaus!“.

Pages

Tokyo

Tokyo suveolümpiamängudeni on jäänud 854 päeva, 17 tundi, 55 minutit.

PyeongChang

PyeongChangi taliolümpiamängudeni on jäänud 0 päeva, 0 tundi, 0 minutit.

Euroopa Noorte Olümpiafestivalid

Euroopa Mängud